Informācija

Jūrmalas pilsētas Domes pilotprojekts

Laika posmā no 2015. gada augusta līdz 2016. gada februārim SIA ITC Traffic piedalījās Jūrmalas pilsētas Domes rīkotajā pilotprojektā „Jūrmalas videonovērošanas pilotprojekts Priedaines kontroles postenī”. SIA ITC Traffic uzstādīja Priedaines kontrolpostenī pašu ražotās APNR sistēmas ITC-EYE un ITC-EYE COMPACT. Pilotprojekta īstenošanas laikā (kopā 7 kalendārie mēneši) ITC Traffic ražotās iekārtas un programmnodrošinājums ir strādājuši bez tehniskām kļūmēm un avārijām un nodrošināja augstu pakalpojumu uzticamību.

Debijas izstāde InterTraffic 2016

Šogad aprīļa sākumā norisēja lielākā starptautiskā izstāde ceļu satiksmes drošības jomā, kura regulāri notiek Amsterdamā ( http://www.intertraffic.com/amsterdam/ ). Izstādē tika prezentētas izveidotās pēdējo divu gadu laikā vismodernākās tehnoloģijas un iekārtas no visas pasaules. Mūsu kompānija pirmo reizi piedalījās tik nozīmīgā pasākumā, kā izstāde InterTraffic un demonstrēja savus jaunākos risinājumus.
Kompānijas ITC Traffic stends izstādē InterTraffic 2016
Kompānijas ITC Traffic stends izstādē InterTraffic 2016
Uz 2016. gada sākumu uzņēmums ITC Traffic izstrādāja virkni iekārtu CSN ievērošanas foto un video kontrolei. Šie kompleksi spēj efektīvi kontrolēt ne tikai ātruma ierobežojumu un citu CSN ievērošanu uz ielām un lielceļiem, bet arī tādas problemātiskās vietas, kā stāvēšanas aizlieguma maksās autostāvvietu zonas. Stacionārie kompleksi ITC-EYE ( http://itctraffic.lv/anpr-itc-eye/ ) var fiksēt visus galvenos CSN pārkāpumus – ātruma pārsniegšanu, regulējamo krustojumu šķērsošanas pārkāpumus un daudzus citus. Turklāt ITC-EYE video analītika var automātiski kontrolēt ceļa apzīmējuma ievērošanu, kā arī noteikt gājēja klātbūtni uz braucamā daļa pie gājēju pārejas. Komplekss tika samontēts uz stenda, kur viņu varēja redzēt izstādēs apmeklētāji. ITC-EYE ļauj kontrolēt ceļu ar 4 joslu kustību un kameru var uzstādīt lielā leņķī pret braucošiem transportlīdzekļiem. Kompleksi ITC-EYE atpazīst 385 numuru veidus no 60 valstīm!
ITC-EYE montāža
ITC-EYE montāža
Ekspertu īpašu uzmanību piesaistīja ITC Traffic kontroles sistēmas stāvošajiem transportlīdzekļiem. Stāvvietu organizācija un to efektīva kontrole ir aktuāls un nozīmīgs jautājums lielākajai pilsētu daļai un to administrācijas pārstāvji izstādē piemeklēja optimālākos risinājumus šajā jomā. Šāda ierīce, lai kontrolētu autostāvvieta kā ITC-EYE Mobile ļauj ne tikai uzskaitīt transportlīdzekļus, bet arī pārraidīt datus reālā laikā tieši patrulēšanas gaitā . ITC-EYE Mobile komplekss ir vienkārši lietojams un tam ir vairāki korpusu un montāžas varianti.
ITC-EYE Mobile
ITC-EYE Mobile
Vēl viens parādīts izstādē ITC Traffic komplekss, ir arī paredzēts autostāvvietu kontrolei un uzskaiti transportlīdzekļu uzskaitei – ITC-EYE Pocket. Šis portatīvais komplekss sastāv no planšetdatora un attālinātā datu apstrādes servera un ir īpaši piemērots stāvvietu kontroles uzdevumiem.
ITC-EYE Pocket darbībā
ITC-EYE Pocket darbībā