ITC – EYE Mobile

ITC-EYE MOBILE

Mobilais komplekss CSN kontrolei

Īss «ITC EYE Mobile» apraksts

parkrightMobilais aparatūras un programmnodrošinājuma komplekss (APK) «ITC EYE Mobile» izstrādāts Ceļu satiksmes noteikumu (CSN) pārkāpumu fiksācijai. Komplekss paredzēts uzstādīšanai automašīnas salonā. APK «ITC EYE Mobile» uzstādīšana var tikt veikta jebkurā automašīnā un aizņem nenozīmīgu laiku. Darbam tumšajā diennakts laikā piegādes komplektā ietilpst IR prožektors. Komplekss pielietojams transportlīdzekļu apstāšanas un stāvēšanas, gājēju pārejas pārbraukšanas, kustības sabiedriskā transporta joslā, kustības pretējā virziena joslā un citu noteikumu pārkāpumu fiksācijai, kuru pierādīšanai ir pietiekami automašīnas fotoattēls ar atpazītu valsts reģistrācijas numuru un fotoattēls/videoieraksts no pārskata videokameras. Nepieciešamības gadījumā šis videoieraksts var būt sadalīts kadros un izdrukāts. Komplekss darbojas automātiskā režīmā, bet dažu pārkāpumu fiksācijai operatoram ir iespēja pārslēgties rokas režīmā. Neatkarīgi no izvēlētā režīma, visas automašīnas, kuras trāpās kameru darbības zonā, komplekss pārbauda pieslēgtajās meklēšanas (vai citās) datubāzēs. Meklējamās automašīnas atklāšanas gadījumā operators saņem vizuālu un skaņas brīdinājumu. Patrulēšanas laikā iegūtie dati automātiski tiek pārsūtīti uz datu apstrādes un glabāšanas centru izmantojot bezvadu datu pārradies kanālus. Komplekss «ITC EYE Mobile» CE sertificēts.

«ITC EYE Mobile» sastāvdaļas un uzstādīšana

1Kameras un IR-prožektors iestrādāti vienotā videoblokā. Otrā blokā atrodas dators ar skārienjūtīgo monitoru un GPS navigācijas uztvērēju. Abas kompleksa daļas tiek izvietotas uz automašīnas vējstikla vai sānstikla, neatkarīgi viena no otras.

«ITC EYE Mobile» pielietojums

APK «ITC EYE Mobile» var tikt izmantots policijas patruļdienesta automašīnās CSN pārkāpumu fiksācijai un meklējamo automašīnu atklāšanai. APK «ITC EYE Mobile» var tikt izmantots maksas stāvvietu kontrolei. APK «ITC EYE Mobile» var tikt izmantots operatīvajiem transporta līdzekļiem priekšrokas nedošanas gadījumu fiksācijai. APK «ITC EYE Mobile» var tikt uzstādīts sabiedriskajā transportā neatļautas kustības sabiedriskā transporta joslās vai stāvēšanas pieturās pārkāpumu fiksācijai. 2

CSN pārkāpumu veidi kurus var fiksēt ar APK «ITC EYE Mobile»

  • stāvēšanas un apstāšanās noteikumu pārkāpumi;
  • stāvēšana uz sabiedriskā maršruta transporta pieturām;
  • braukšana un stāvēšana uz sabiedriskā transporta kustības joslām;
  • izbraukšana uz pretējā virziena kustības joslu;
  • stāvēšana uz gājēju pārejas un gājēju pārejas šķērsošanas noteikumu pārkāpumi;
  • braukšana pie aizliedzošā luksofora signāla;
  • apstāšanās uz tramvaja sliedēm, dzelzceļa pārbrauktuvēm, tuneļos, uz tiltiem utt.
Bez tam ar APK «ITC EYE Mobile» palīdzību var veikt transportlīdzekļu meklēšanu dažādās datubāzēs. 3